انارستان با دست پُر در نمایشگاه قرآن

سیمکارت رایگان، تبلت جدید با تخفیف، کارگاه آموزشی و مسابقات قرآنی برای کودکان

مسعود صادقی

سیمکارت رایگان کودک و نوجوان انارستان، تبلت انارستانی جدید با تخفیف ویژه، کارگاه آموزشی و مسابقات قرآنی برای کودکان، بخشی از برنامه حضور انارستان در نمایشگاه قرآن امسال است. انارستان در این نمایشگاه با دو محصول و یک سرویس حضور نسبتا پر رنگی دارد. سیمکارت انارستانی و تبلت کودک و نوجوان دو محصول راهبردی انارستان هستند که با سرویس اینترنت ویژه کودک و نوجوان یک منظومه منسجم را تشکیل داده‌اند.

ضریب نفوذ فضای مجازی در شئون مختلف زندگی انسان امروزی به اندازه‌ای گسترش یافته است که می‌توان گفت آدم‌های امروزی بیش از فضای واقعی در فضای مجازی زندگی می‌کنند. از همین رو بخش قابل توجهی از نمایشگاه قرآن امسال به فضای مجازی و محصولات دیجیتال اختصاص یافته است و در این میان نسل آینده یعنی مخاطبان کودک و نوجوان از جایگاه ویژه ای برخوردارند.

در نمایشگاه قرآن امسال پدران و مادران می‌توانند برای کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۸ ساله خود سیمکارت‌های رایگان کودک و نوجوان انارستان را دریافت کنند و فعال‌سازی سیمکارت هم بصورت رایگان در همان محل غرفه انارستان انجام می‌شود. سیمکارت انارستان از اینترنت نسل چهارم برخوردار است. سرویس اینترنت کودک و نوجوان انارستان با عنوان رمانت ویژگی منحصر به فرد سیمکارت‌های انارستانی است. رمانت با هدف ارائه فضای مجازی سالم، مفید و جذاب برای کودکان و نوجوانان ایرانی راه‌اندازی شده است.

کارگاه آموزشی «فرزندان در فضای مجازی؛ از چه سنی و چگونه» ساعت ۲۲:۳۰ تا ۲۳:۳۰ امشب در غرفه انارستان برگزار می‌شود. میهمان ویژه این کارگاه استاد حسن عبدالصمد، کارشناس فضای مجازی و امور تربیتی است که در بخش دوم برنامه به سوالات مخاطبان پاسخ می‌دهد.

اما بازی رایانه‌ای با مضامین قرآنی در طول روزهای نمایشگاه با استقبال چشمگیر کودکان در غرفه انارستان رو به رو شده است. کودکان با شرکت در این بازی ضمن آشنایی با مفاهیم قرآنی با کسب امتیاز جایزه دریافت می‌کنند و در صورت کسب حد نصاب امتیاز در قرعه‌کشی سه دستگاه تبلت انارستان شرکت داده می‌شوند.

انارستان مدل جدید تبلت انارستانی را پیش از عرضه به بازار در نمایشگاه قرآن امسال با ۱۰ درصد تخفیف ارایه کرده است. مدل  821 NT نارتب به نسخه ۷ سیستم عامل اندروی مجهز شده است و به لحاظ فیزیکی و کارکردی از کیفیت بالاتری به نسبت مدل‌های پیشین برخوردار است. این مدل تنوع رنگی دارد و در چهار رنگ نارنجی، سبز، سفید و آبی عرضه شده است. خریداران این تبلت ۸ اینچی انارستانی، یک قاب ضربه‌گیر و یک محافظ صفحه از جنس گلاس هم به عنوان هدیه دریافت می‌کنند.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۲۹ اردیبهشت تا ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ در مصلی امام خمینی (ره) برپا است. ساعات بازدید همه روزه ۱۷ تا ۲۴ است و بازدید برای عموم آزاد است. غرفه‌ انارستان در بخش فضای مجازی سالم و مفید در کنار راهروی اصلی شبستان واقع شده است.

نظر دهید