انارستان حامی نوجوان و جوان ایرانی

به بهانه روز جهانی جوانان

۱۲ آگوست (۲۱ امرداد) را سازمان ملل متحد به نام روز جهانی جوانان نام‌گذاری کرده است، جوانان به عنوان بنیادی‌ترین گروه بشری به صورت بالقوه نویدآور صلح و دوستی ،دانش و خلاقیت هستند، بنابراین در زمره رسالت نهادهای دولتی و غیر دولتی است که با برنامه‌ریزی صحیح برای آموزش و هدایت  این گروه، آینده جهان را غرق در دانش، صلح و دوستی کنند.

انارستان به عنوان مهمترین مرکز فن‌آورانه‌ي پیشرو در ارائه خدمات آموزشی و پرورشی، می کوشد تا با ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت‌های ملی و جهانی محیطی را ایجاد نماید تا دانش آموزان، جوانان و نوجوانان با بهره گیری از ابزار های مبتنی بر فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات بتوانند به حقوق متصوره و احصا شده در سند جهانی حمایت از جوانان دست یابند.

از این‌رو مطابق اسناد بالادستی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انطباق اسناد بیرونی و بین‌المللی با این مستندات می‌توان حقوقی را برای جوانان میهن عزیزمان ترسیم کنیم که انارستان سعی در ایجاد زیرساخت مناسب برای ظهور و بروز آن دارد.

بنابراین بار دیگر ضمن گرامی داشت این روز جهانی اعلام می‌داریم، انارستان آمادگی دارد تا با تمام امکانات خود گام‌هایی هرچند کوچک در راستای اعتلای سرزمینان برداشته و رشد و شکوفایی استعدادهای جوانان میهن‌مان بردارد.


دکترمحمدجعفر نعناکار

دبیر کمیته علمی هاکارستان

نظر دهید