جشنواره تورنادوی انارستان

بسته‌های شگفت انگیز و جوایز طوفانی برای سیمکارت‌های انارستان

مشترکین سیمکارت‌های انارستانی در جشنواره تورنادوی انارستان ۵۰ روز فرصت دارند تا بسته‌های ارزان قیمت اینترنت نسل‌چهارم بخرند و از مزایای جانبی این طرح هم بهره‌مند بشوند.

در جشنواره تورنادوی انارستان سبد بزرگی از بسته‌های متنوع اینترنت نسل چهارم به مشترکین سیمکارت‌های انارستانی ارایه می‌شود، بسته‌هایی با حجم‌های مختلف که بصورت هفتگی، یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یکساله با قیمت‌های استثنایی در این سبد قرار گرفته‌اند. این جشنواره از تاریخ ۱۰ اسفند ۹۶ تا پایان ۳۰ فروردین ۹۷ برگزار می‌شود. در طول این جشنواره مشترکین سیمکارت‌های کودک و نوجوان انارستان علاوه بر بهره‌مندی از بسته‌های شگفت‌انگیز، در قرعه‌کشی ۱۰ دستگاه گوشی آیفون X (10) و ۲۰ سکه تمام بهار آزادی شرکت خواهند کرد. و مشترکین می‌توانند با جمع‌آوری امتیاز شانس خود را در قرعه‌کشی افزایش بدهند بدین ترتیب که  فعال‌سازی سیمکارت رایگان انارستان معادل ۲۰ امتیاز و هر هزار تومان مصرف در طول جشنواره معادل یک امتیاز محسوب می‌شود.

در میان این بسته‌های شگفت‌انگیز ۳ بسته استثنایی هم وجود دارد که عبارتند از:

  • هفتگی ۵۰۰مگابایت به قیمت ۳هزار تومان
  • ماهانه ۱گیگا بایت به قیمت ۳۴۰۰تومان
  • ماهانه ۳گیگا بایت به قیمت ۷هزار تومان

گفتنی است سیمکارت انارستان، یک سیمکارت اعتباری برای کودکان و نوجوانان در گروه سنی ۶ تا ۱۸ سال است. دریافت و فعالسازی سیمکارت انارستان رایگان است. برای دریافت سیمکارت رایگان انارستان عدد ۲۲۰ به ۳۰۰۰۶۸۶۰ پیامک کنید و برای فعالسازی این سیم‌کارت‌ کافی است یکی از والدین با در دست داشتن کارت و یا کد فعالسازی سیمکارت، تصویر کارت ملی والد (پدر یا مادر) و تصویر شناسنامه فرزند به یکی از دفاتر پیشخوان خدمات الکترونیک همراه اول در سراسر کشور مراجعه کند.

سیمکارت انارستان مبلغ ۵۰۰ تومان شارژ اولیه دارد. پس از فعال‌سازی، یک بسته خوش‌آمدگویی شامل ۱ گیگابایت اینترنت پرسرعت، ۲۰ دقیقه مکالمه و ۲۰۰ عدد پیامک برای کودک و نوجوان ایرانی فعال می‌شود. تعرفه‌های پایه سیم‌­کارت انارستان مشابه سیم­کارت‌های اعتباری همراه اول است. قوانین تمدید و رزرو بسته­‌های انارستان مشابه بسته­‌های نوترینو موجود است.

 

جدول بسته‌های جشنواره تورنادو

روش فعالسازی

مبلغ قابل پرداخت (تومان)

حجم بسته‌

مدت اعتبار

*۱۰۰*۶۲۲۱#

۲،۹۰۰

۲۰۰ مگابایت

هفتگی

*۱۰۰*۶۲۲۲#

۳،۰۰۰

۵۰۰ مگابایت

*۱۰۰*۶۲۳۲#

۳،۴۰۰

۱ گیگابایت

یک ماهه

*۱۰۰*۶۲۳۴#

۷،۰۰۰

۳ گیگابایت

*۱۰۰*۶۲۴۱#

۱۳،۴۰۰

۴ گیگابایت

سه ماهه

*۱۰۰*۶۲۴۲#

۲۶،۴۰۰

۱۰ گیگابایت

*۱۰۰*۶۲۴۳#

۴۲،۹۰۰

۲۲ گیگابایت

*۱۰۰*۶۲۵۱#

۲۶،۴۰۰

۹ گیگابایت

شش ماهه

*۱۰۰*۶۲۵۲#

۵۵،۴۰۰

۲۵ گیگابایت

*۱۰۰*۶۲۵۳#

۷۹،۹۰۰

۴۵ گیگابایت

*۱۰۰*۶۲۶۱#

۵۷،۹۰۰

۲۵ گیگابایت

یک ساله

*۱۰۰*۶۲۶۲#

۱۰۵،۴۰۰

۶۰ گیگابایت

*۱۰۰*۶۲۶۳#

۱۳۴،۴۰۰

۹۵ گیگابایت

 

نظر دهید