جعفر زیاری، معاون فروش و بازاریابی انارستان:

نوروز توفانی سیمکارت انارستان

جشنواره تورنادوی انارستان، حاصل برنامه توسعه‌ی فنی، محتوایی سیمکارت انارستان

مسعود صادقی

جعفر زیاری معاون فروش و بازاریابی انارستان، با اشاره به اینکه اینترنت دوستدار کودک و نوجوان از جمله برجسته­‌ترین ویژگی­‌های سیمکارت انارستان است به تشریح نتایج کمپین نوروزی تورنادوی انارستان پرداخت و گفت: استقبال بسیار خوب مخاطبان از سیمکارت‌های انارستان در دوره پاییز و زمستان ۱۳۹۶ باعث شد که ما برنامه­‌های توسعه‌ی فنی، محتوایی و تعریف بسته‌های جدید اینترنت سیمکارت‌های انارستان را با سرعت بالاتری دنبال کنیم و کمپین تورنادو را در دو محور توسعه محصول و توان‌­افزایی شبکه ارائه خدمات پیاده‌سازی کنیم.

وی افزود: اینترنت دوستدار کودک و نوجوان از برجسته‌­ترین ویژگی‌­های سیمکارت انارستان است، بر همین اساس ما در جشنواره تورنادوی انارستان بسته‌های اینترنت مطابق نیاز کودک و نوجوان ایرانی را با شرایط استثنايی ارایه کرده‌ایم.

زیاری در تشریح برنامه عملیاتی توسعه‌ی فنی، محتوایی سیمکارت انارستان گفت: در گام نخست در یک فرآیند تحقیقات بازار، با دو گروه هدف جلسات گروه کانونی برگزار کردیم و مصاحبه‌های عمقی در ۵ منطقه کشور انجام دادیم. گروه نخست کاربران زیر ۱۸ سال بودند که بمنظور شناسایی نیازها و رفتار مصرف آنها مصاحبه‌های هدفمند با آنها برگزار کردیم و در ادامه برای شناسایی دغدغه­‌های گروه دوم یعنی پدران و مادران در همین چهارچوب اقدام کردیم.

معاون فروش و بازاریابی انارستان تصریح کرد: پس از تحلیل نتایج تحقیقات و طراحی و توسعه بسته‌­های خدماتی جدید، نزدیک به ۳هزار دفتر در سراسر کشور در فهرست برنامه آموزش خدمات سیمکارت­‌های کودک و نوجوان قرار گرفتند. برای دوره آموزشی دفاتر دسته‌­بندی شدند و بدین ترتیب ۵۰۰ دفتر بصورت حضوری و ۲۴۵۰دفتر با ارسال بسته­‌های آموزشی و انگیزشی آموزش دیدند.

زیاری افزود: با بهره­‌گیری از فرصت نوروز، ایستگاه­‌های معرفی سیمکارت کودک ونوجوان را در طول ۴۰ روز و در ۱۰ نقطه تهران برگزار کردیم که با استقبال فوق العاده خانواده‌­ها مواجه شد. در این مدت بیش از ۲۰۰ هزار نفر با محصولات ما آشنا شدند از این تعداد بیش از ۱۵ هزار نفر در مصاحبه رودررو با کارشناسان انارستان شرکت کردند و از خدمات و محصولات انارستان در حوزه کودک و نوجوان آگاه شدند و بدین ترتیب امکان دریافت مستقیم بازخوردها فراهم شد.

زیاری در پایان گفت: توزیع تبلت‌های کودک و نوجوان انارستان از طریق دفاتر نمایندگی سیمکارت‌های انارستان از جمله برنامه‌های آینده انارستان است.

گفتنی است جشنواره تورنادوی انارستان از ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ آغاز شده است و تا ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ادامه خواهد داشت. کاربران سیم‌کارت‌های انارستان که در این مدت از بسته‌های اینترنت تورنادو استفاده کنند، افزون بر بهره‌مندی از بسته‌های اینترنت نسل چهارم با قیمت‌های استثنایی، از شانس برنده شدن جوایز ارزشمند هم برخوردار هستند.

نظر دهید