دو روز انارستانی نمایشگاه تلکام

فقط یک روز از تلکام هجدهم باقیمانده

مسعود صادقی

تشکیل نشست های تخصصی و کارگاه های عمومی، حضور پرشور گروه های مختلف از دانش آموزان دبستانی و دبیرستانی در سالن اختصاصی انارستان و بالاخره میهمانان ویژه باعث شد روز دوم و سوم نمایشگاه تلکام انارستانی تر بشود.

دیروز نخستین نشست گروهی با موضوع «اینترنت اشیا» با حضور دانش آموزان پسر دبیرستانی برگزار شد، اما امروز نشست های تخصصی پربارتر دنبال شد، نخست نشست « دو مهارت راهبردی در زندگی» با حضور دختران دانش آموزان دبیرستانی برگزار شد که مدرس هر دو کارگاه جواد زارعی مشاور انارستان و کارشناس ارشد مدیریت تلکنولوژی بود و در ادامه علیرضا زارعی، مدیر سرویس آینار انارستان نشست هم اندیشی درباره فضای مجازی کودک و نوجوان را ترتیب داد.
در این دو روز انارستان پذیرای میهمانان ویژه ای بود از دکتر خوانساری معاون وزیر ارتباطات، دکتر سالم مدیرشبکه امید سیما، دکتر قدیانی مدیر روابط عمومی بسیج تا حمید سعیدی مدیر عامل شرکت جی ال ایکس، روح الله مومن نسب، کارشناس فضای مجازی و از مسئولان و مقامات نظارت بر فضای مجازی میهمان سالن انارستان بودند، همچنین سید مجید هاشمی دانا معاون روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و روسای امور مشتریان مخابرات استان های آذربایجان شرقی، مازندران و چهار محال بختیاری از سالن انارستان بازدید کردند.

روز سوم نمایشگاه تلکام هم با جلسات و مذاکرات پی در پی سرویس های انارستانی با تولید کنندگان محتوای آموزشی و سرگرمی در حوزه کودک و نوجوان همراه بود.

 طی سه روز پیاپی باشگاه انارستان قرعه کشی پنج میلیونی ترتیب داد و نارتب به سه نفر از کسانی که برای خرید تبلت کودک و نوجوان انارستانی پیش ثبت نام کرده بودند سه عدد پاوربانک به قید قرعه اهدا کرد و قرعه کشی سیمکارت انارستان هم برگزار شد و به یک برنده خوش شانس یک دستگاه تبلت دانش آموزی اهدا شد.

نماهنگ گزارشی کوتاه از رویدادهای انارستانی تلکام هجدهم (اینجا)

نظر دهید