آینار

سامانه تلفن گویای انارستان با نام آینار، در زمره سرویس‌های محتوایی انارستان است که خدمات تلفنی با مضامین گوناگون نظیر علمی، آموزشی، تربیتی، سلامت، روانشناسی، اطلاع‌رسانی و سرگرمی ‌ارائه می‌کند.

عناوین موضوعی خدمات آینار به شرح زیر است:

مشاوره تحصیلی:

سامانه تلفنی مشاوره تحصیلی آینار به همه متقاضیان در مقاطع مختلف تحصیلی از سطوح پایه تا دانشگاه مشاوره می‌دهد. اپراتورهای این سرویس از مشاوران برتر در زمینه تحصیل در داخل و خارج از کشور هستند. انارستان با توجه به استقبال فراوان از سرویس مشاوره تحصیلی شش خط جداگانه به آن اختصاص داده است برای استفاده از این سرویس کافی است با یکی از این شماره‌ها تماس بگیرید:

70705002  – 70705003 – 70705004 – 70705018 – 70705019 – 70705011 – 70705008

ناردونه، سرویس مسابقه کودک:

ناردونه با هدف ایجاد تفریح، سرگرمی و استعدادیابی کودکان، مسابقات تلفنی متنوع و شادی ترتیب می‌دهد و جدای از جوایز برندگان به قید قرعه نیز جوایزی اهدا می‌کند. برای شرکت در مسابقات تلفنی ناردونه با شماره 70705010 تماس بگیرید.

تست روانشناسی:

تست روانشناسی آینار با شماره تلفن  70705006یکی از سرویس‌های پرمخاطب آینار است که در ۴ بخش اصلی عبارت از فرزندان، متاهلین، مجردها و تست‌های خودشناسی خدمات روانشناسی ارائه می‌کند.

  • تست‌های روانشناسی فرزندان: در این بخش کاربر با پاسخگویی به تست‌ها شخصیت کودک خود را بهتر می‌شناسد و می‌تواند با ارزیابی رابطه میان خود و فرزندش نتیجه رفتار خود بر آینده فرزندش را پیش‌بینی کند.
  • تست‌های روانشناسی متاهلین: کاربر متاهل با پاسخگویی به تست‌ها میزان تناسب شخصیتی با همسرش را می‌سنجد و در این زمینه راهکارهایی با بهبود روابط ارائه می شود.
  • تست‌های روانشناسی مجردها: در این بخش، کاربران مجرد با انجام تست‌ها، می‌توانند به احساسات واقعی خود پی‌ببرند. در این تست از فرد خواسته می شود تا در مورد ظاهر خود فکر کند و به پرسش‌ها پاسخ دهد. این تست در واقع میزان اعتماد ‌به‌ نفس افراد را می‌سنجد . در پایان راهکارهایی برای افزایش اعتماد به نفس و جذابیت ارائه می‌شود.
  • تست‌های روانشناسی خودشناسی: در این بخش کاربران با انجام  تست‌های  مختلف شامل:  تشخیص افسردگی ،تعیین شخصیت، میزان رضایت از زندگی و میزان احساس خوشبختی در زندگی، به شناخت کاملی نسبت به شخصیت و سلامت روانی خود دست می‌یابند.

مشاوره روانشناسی :

آینار با بهره‌گیری یک کادر مجرب از کارشناسان و مشاوران خانواده با شماره تماس 70705009 انواع خدمات مشاوره‌ای به خانواده‌ها و کودکان و نوجوانان ارایه می کند.

مشاوره کودک و نوجوان

گروه کارشناسان و مشاوران تخصصی کودک و نوجوان آینار با شماره تماس 70705005 به خانواده ها و کودکان و نوجوانان خدمات مشاوره‌ای ارایه می‌کنند.


 اطلاعات بیشتر درباره خدمات آینار: ۰۲۱۴۹۲۶۱۵۰۶