باشگاه انارستان

باشگاه انارستان که نخستین سامانه همراه دانش آموزان و والدین آنها است با هدف ارائه محتوای آموزشی از مهـر ماه ۱۳۹۵ راه‌اندازی شد. ماموریت باشگاه انارستان، بهبـود ارتبـاط والدین با فرزنـدان، افزایش سطح آگاهی و ارتقا کیفیت آموزش دانش آموزان است.

عضویت در باشگاه انارستان دست‌کم ۴ مزیت درپی دارد:

  • دریافت محتوای آموزشی و سرگرمی بصورت پیامک
  • سیمکارت رایگان انارستان
  • شانس برنده شدن در قرعه‌کشی‌های روزانه، هفتگی و جایزه ویژه

در قرعه‌کشی‌های باشگاه انارستان هر روز یک تبلت آموزشی هر هفته ۵میلیون تومان به ۵نفر و در قرعه‌کشی سالانه  ۴۰۰ميليون تومان نقد به یک نفر اهدا می‌شود. در مجموع باشگاه انارستان یک ميليارد تومان جايزه نقدي و غيرنقدي در سال به اعضاي خود اهدا می‌کند.

  • بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه محصولات و خدمات گوناگون فرهنگی، آموزشی، سرگرمی تا کالاها و خدمات اساسی

خدمات تخفیف باشگاه انارستان با رویکرد آموزشی در گروه سنی کودک و نوجوان تعریف شده‌اند. تا ۷۵درصد تخفیفات در حوزه کتاب است، تخفیف در خدمات اینترنت، بلیت‌های سینما، تئاتر و کنسرت‌‌های موسیقی، تورهای‌گردشگری و محصولات خوراکی و لوازم خانگی و… هم در زمره خدمات تخفیفی باشگاه انارستان هستند.

برای عضویت در باشگاه انارستان کافی است عدد ۲۲۲ به ۶۰۲۰ پیامک بشود. باشگاه انارستان هم‌اکنون بیش از ۸۰۰هزار عضو فعال دارد و از امکانات تبلیغاتی گسترده بر بسترهای مختلف ارتباطی و رسانه‌ای بهره‌می‌گیرد، ارسال پیامک انبوه، تبلیغات تلویزیونی، حضور فعال در فضای مجازی و همچنین بهره‌مندی از حضور ستارگان نام‌آور فرهنگی و هنری، ابزارهای موثری برای نفوذ در شبکه مشتریان در اختیار باشگاه انارستان قرار داده است.