رمانت

امروزه دسترسی به اینترنت برای کودکان و نوجوانان بسیار ساده شده است و موضوع امنیت کودکان و نوجوانان هنگام استفاده از اینترنت به یک دغدغه جهانی تبدیل شده است. در بسیاری از کشورهای پیشرفته کودکان فقط به محتوای مناسب سن خود دسترسی دارند، سیمکارت‌ کودک و نوجوان، اینترنت خانگی ADSL، موتورهای جستجو و صدها سرویس ویژه کودک و نوجوان برای همین منظور بکار گرفته می‌شوند. انارستان همراه همیشگی رشد و تعالی کودکان و نوجوانان ایرانی، سرویس رمانت را در همین راستا راه‌اندازی کرده است.

رمانت سرویس اینترنت کودک و نوجوان انارستان است که با هدف ارائه فضای مجازی سالم، مفید و جذاب برای کودکان و نوجوانان ایرانی راه‌اندازی شده است، بدین ترتیب انارستان با کمک کارشناسان حوزه تعلیم و تربیت و تولیدکنندگان محتوا یک سرویس سرشار از محتوای مفید و جذاب از تفریح و سرگرمی، مسابقه و بازی، استعدادیابی، علمی و آموزشی، مذهبی و هر آنچه که مناسب کودک و نوجوان ایرانی است را بصورت بسته‌های اینترنتی ویژه انارستان فراهم کرده است.

می‌توان گفت محتوای رمانت در طبقه‌بندی‌های مختلف نیاز کودکان و نوجوانان را به جستجوی طولانی و گاه بی‌هدف در فضای مجازی عمومی برآورده است و  برنامه‌ریزی‌ برای تولید مداوم محتوای تخصصی برای بازه سنی ۲تا ۱۸سال در قالب بسته‌های اینترنتی، در راستای شکوفایی استعدادهای کودک و نوجوان ایرانی انجام شده است.

برای استفاده از رمانت ۲ راه وجود دارد:

  1. استفاده از سیمکارت‌های کودک و نوجوان انارستان، برای دریافت سیمکارت رایگان انارستان کافی است عدد ۲۲۰ به ۳۰۰۰۶۸۶۰ پیامک کنید. یک پیامک راهنما برای شما ارسال می شود. برای آگاهی از بستههای اینترنتی ویژه انارستان با نرخ ترجیحی خاص به صفحه طرح‌های تشویقی مراجعه کنید.
  2. استفاده از بسته‌های اینترنت خانگی انارستان ADSL بر روی تلفن ثابت. برای آگاهی از تعرفه‌ها و فعال‌سازی این بسته‌ها، سرویس تلفن گویای رمانت به شماره ۷۰۷۰۵۰۰۰ و همچنین دفاتر پیشخوان مخابرات آماده پاسخگویی هستند.