سیمکارت انارستان

سیمکارت انارستان، سیمکارتی اعتباری است که برای کودکان و نوجوانان ایرانی گروه سنی ۶ تا ۱۸ سال و با هدف پاسخ به نیازها و خواسته‌های آنها طراحی شده است. این سیمکارت ضمن پوشش‌دادن تمامی نیازهای مکالمه، پیامک و دیتای این گروه سنی، امکان استفاده از فضای اینترنتی پُرسرعت نسل سوم و چهارم را متناسب با سن کودکان و نوجوانان فراهم می‌کند. سرویس اینترنت کودک و نوجوان انارستان با عنوان رمانت ویژگی منحصر به فرد سیمکارت‌های انارستانی است. با سیمکارت انارستان امکان اتصال به دنیای بزرگی از برنامه‌های جذاب و مفید فراهم می‌شود.  این سرویس‌ها شامل مشاوره آنلاین، کتابخانه دیجیتال، فروشگاه محتوای درسی، آزمون آنلاین، مشاوره هوشمند تلفنی، نرم‌افزارهای نگهداری مدارس مانند رایا مدرسه یا سیستم‌های مشابه و … هستند. کودکان و نوجوانان ایرانی با سیمکارت انارستان امکان دسترسی به محتواها، خدمات درسی و علمی ۳۳۰ ناشر در قالب۹۵۰۰ اپلیکیشن، ۲۵۰۰ فیلم، ۵۱۰ صوت، ۲۳۵۰ کتاب و برنامه‌های آموزش تولید محتوای الکترونیکی برای حدود ۴۰۰۰ مدرسه در سراسر کشور را دارند.

تعرفه‌های پایه مکالمه و پیامک سیمکارت انارستان مشابه سیمکارت‌های اعتباری همراه اول است و تمامی بسته‌هایی که برای سیمکارت‌های اعتباری همراه اول ارائه می‌شود (بسته‌های مکالمه و پیامک) شامل سیمکارت انارستان هم می‌شود افزون بر آن بسته‌های خاص مکالمه و پیامک برای سیمکارت انارستان ارایه می‌شود، همچنین بسته‌های دیتا با نرخ ترجیحی خاص نیز برای سیمکارت انارستان تعریف شده است.

سیمکارت انارستان مبلغ ۵۰۰ تومان شارژ اولیه دارد. پس از فعال‌سازی، یک بسته خوش‌آمدگویی شامل ۱ گیگابایت اینترنت پرسرعت، ۲۰ دقیقه مکالمه و ۲۰۰ عدد پیامک برای کودک و نوجوان ایرانی فعال می‌شود.

 برای دریافت سیمکارت رایگان انارستان کافی است عدد ۲۲۰ به ۳۰۰۰۶۸۶۰ پیامک کنید. یک پیامک راهنما برای شما ارسال می شود. همچنین برای اطلاع از نحوه دریافت، فعال‌سازی، بسته خوشامدگویی و درگاه‌های ارتباطی سیمکارت انارستان می‌توانید با شماره ۵-۴۹۲۶۱۸۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به رسانه‌های ما در فضای مجازی مراجعه کنید: