انارستانی‌ها با دست پُر به دیدن کودکان سیلزده لرستان رفتند

انارستان برای کمک به کودکان سیلزده لرستان یک کارزار ترتیب داد. انارستانی‌ها مردادماه امسال با حضور در روستای چم مهر پل دختر، بسته‌های هدیه کارزار امیدآفرین را میان کودکان این روستای سیل‌زده توزیع کردند.

روستای چم مهر یکی از بزرگترین روستاهای استان لرستان است که در کنار رودخانه کشکان واقع‌شده است. چون آب رودخانه‌های لرستان در این محل به هم می‌رسد و به رود سیمره می‌ریزد، بیشترین حجم تخریب بر اثر سیلاب در این روستا بود بطوریکه نزدیک ۹۰ در صد چم مهر تخریب و به زیر گل و لای رفت.

علی‌رضا گودرزی فراهانی از بانی‌های کارزار بسته‌های امید آفرین گفت: ارزش ریالی بسته‌ها حدود ۳۰۰ میلیون ریال بود کارکنان انارستان با هدف افزایش امید به زندگی در کودکان سیلزده روستای چم مهر در کارزار اهدای اسباب‌بازی شرکت کردند و بدین ترتیب کمک‌های مجموعه انارستان و کارمندان آن شرکت که در طول یک ماه بصورت نقدی جمع‌آوری شد برای خرید اسباب بازی و نوشت افزار هزینه شد و پس از بسته‌بندی با حضور در روستای چم مهر میان کودکان سیلزده توزیع شد.

قاسم عابدی مدیر سرویس چی خوبه انارستان درباره فرآیند انتخاب و تعیین اقلام اهدایی گفت: سرویس چی خوبه انارستان، تامین، جمع آوری، تفکیک و توزیع بسته های اهدایی را برعهده گرفت. برای انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان دختر و پسر در سنین مختلف از توان کارشناسی سرویس چی خوبه انارستان بهره‌گرفتیم و تفکیک سنی و محتوایی انجام شد و درنهایت حدود ۱۴۰ بسته از عروسک تا فوتبال دستی، از نوشت افزار تا لباس برای کودکان ۱ تا ۱۴ ساله آماده شد.

نظر دهید