درباره ما

انارستان یکی از پروژه های شرکت توسعه مدیریت راهبردی امین است. ماموریت انارستان ایجاد محیطی امن و جذاب برای پرورش و آموزش کودکان و نوجوانان با بکارگیری فنآوری‌های روز دنیا است.
پروژه انارستان برپایه ایده باستانی «سرزمین خوبان» و پارادایم علمی «نوآوری باز» برای تأمین و توزیع محتوای آموزشی و سرگرمی کودکان و نوجوانان ایرانی طراحی شده‌است. مجموعه انارستان تلاش می‌کند همانند میوه انار که میوه مشترک ایران زمین است؛ به منزله دنیای مجازی مشترک تمام کودکان و نوجوان‌های ایرانی با سلیقه‌ها و نیازهای متفاوت باشد.
شرکت امین، تجمیع‌کننده خدمات در حوزه تعلیم ‌و تربیت است. بخش عمده گروه مخاطبان امین را کودکان و نوجوانان، خانواده‌ها و معلمان تشکیل می‌دهند. این مجموعه برای جامعه هدف خود، سرویس‌ها و بسته‌های محتوایی جذاب، مفید و امن فراهم می‌کند.

سرویس‌های و محصولات انارستان

سیمکارت کودک و نوجوان انارستان

تبلت کودک و نوجوان انارستان

سرویس اینترنتی چی خوبه

رمانت، اینترنت ویژه کودک و نوجوان

رویکرد راهبردی انارستان، جداسازی اینترنت کودک و نوجوان از اینترنت جهانی است. این جداسازی در سه سطح اجرا شده و با توجه به نیاز کاربر، قابل انتخاب است:

۱- سطح کاربر از طریق گوشی و تبلت با استفاده از سیستم عامل بومی شده انارستانی به همراه ده هزار برنامک اندرویدی و هزاران ساعت ویدئو

۲-  سطح شبکه­‌ی متمرکز که از طریق اپراتور تلفن همراه اعمال می شود که در سیمکارت کودک و نوجوان انارستان نمود یافته است.

۳- سطح اینترنت خانگی، ADSL