رمانت

رمانت سرویس اینترنت دوستدار کودک و نوجوان انارستان است. انارستان با کمک کارشناسان حوزه تعلیم و تربیت و تولیدکنندگان محتوا، یک سرویس سرشار از محتوای سالم، مفید و جذاب از تفریح و سرگرمی، مسابقه و بازی، استعدادیابی، علمی و آموزشی، مذهبی و هر آنچه که مناسب کودک و نوجوان ایرانی است را بصورت بسته‌های اینترنتی ویژه انارستان فراهم کرده است.

امروزه دسترسی به اینترنت برای کودکان و نوجوانان بسیار ساده شده و موضوع امنیت کودکان و نوجوانان هنگام استفاده از اینترنت به یک دغدغه جهانی تبدیل شده است. در بسیاری از کشورهای پیشرفته کودکان فقط به محتوای مناسب سن خود دسترسی دارند، سیمکارت‌ کودک و نوجوان، اینترنت خانگی ADSL، موتورهای جستجو و صدها سرویس ویژه کودک و نوجوان برای همین منظور بکار گرفته می‌شوند. انارستان همراه همیشگی رشد و تعالی کودکان و نوجوانان ایرانی، سرویس رمانت را در همین راستا راه‌اندازی کرده است.

محتوای رمانت در طبقه‌بندی‌های مختلف نیاز کودکان و نوجوانان را به جستجوی طولانی و گاه بی‌هدف در فضای مجازی عمومی برآورده است و برنامه‌ریزی‌ برای تولید مداوم محتوای تخصصی برای بازه سنی ۲تا ۱۸سال در قالب بسته‌های اینترنتی، در راستای شکوفایی استعدادهای کودک و نوجوان ایرانی انجام شده است.

برای استفاده از رمانت ۲ راه وجود دارد:

۱- استفاده از سیمکارت‌های کودک و نوجوان انارستان، برای دریافت سیمکارت رایگان انارستان کافی است عدد ۲۲۰ به ۳۰۰۰۶۸۶۰ پیامک کنید. یک پیامک راهنما برای شما ارسال می شود. برای آگاهی از بسته‌های اینترنتی ویژه انارستان با نرخ ترجیحی خاص به صفحه طرح‌های تشویقی مراجعه کنید.

۲- استفاده از بسته‌های اینترنت خانگی انارستان ADSL بر روی تلفن ثابت. برای آگاهی از تعرفه‌ها و فعال‌سازی این بسته‌ها، سرویس تلفن گویای رمانت به شماره ۷۰۷۰۵۰۰۰ و همچنین دفاتر پیشخوان مخابرات آماده پاسخگویی هستند.

موتور جستجوی کودک و نوجوان انارستان

یکی از امکانات ویژه سرویس اینترنت کودک و نوجوان انارستان، موتور جستجوی کودک و نوجوان است. نخستین جستجوگر ایرانی ویژه و دوستدار کودک و نوجوان که با نمایه‌سازی بیش از ۲ میلیارد صفحه راه‌اندازی شده است. این موتور جستجو، در لایه زیرساخت از فناوری بومی پارسی‌جو، قدرت‌مند‌ترین جستجوگر بومی کشور استفاده می‌کند.

نشانی موتور جستجوی کودک و نوجوان انارستان: romanet.ir